הטבע חוזר לדקורציה לבית

אם יש משהו שאפשר לזהות בצורה מובהקת בשנים האחרונות זה שהטבעי חוזר הביתה לדקורציה בכל סגנון של עיצוב פנים, ובגדול.

החיפוש אחר הום סטיילינג שכולל פריטים טבעיים או מעובדים כמה שפחות ומביאים את היופי והתכונות הטבעיות הביתה הוא חלק מהרצון להתחבר שוב לחוץ ולמרחבים, בוודאי אחרי שנה מייגעת בין ארבעה קירות. היופי של הפריטים הטבעיים והמיוחדים האלה מדבר בעד עצמו ומתאים לכל מי שמעריך את עבודת האומנות שנעשתה בחומרי הגלם האלה. מי שמחפש סגנון עיצוב שאין לכל אחד בוודאי ישמח לקבל השראה וליהנות מפריטים אלה.

הטבע מונח גם אצלנו בבית

אנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו בסגנון שמדבר אלינו ובכל מה שאהוב עלינו ולכן, אוהבי טבע ומרחבי ואנשים שמתרגשים לראות חפצי חן מעץ טבעי, מסיבים, מבמבוק ורטאן ומאבן, ישמחו ליהנות מהרוגע שהם משרים בבית. הטבעיות שלהם מזכירה לנו שככל שנרגיש שאנחנו מנותקים מהחופש לטייל ולחוות חוויות בחוץ, כך נרצה יותר מזכרות מעולמות רחוקים ופשוטים יותר. כיסאות וכורסאות מעץ טבעי, שטיחים ומרבדים מחבלים ומצמר, חפצי נוי מחומרים שרק בטבע נוכל למצוא הם חלק בלתי נפרד מחוויית העיצוב. הצבעים שכמעט שאינם עוברים עיבוד ושינוי אלא רק שימור והטכניקות הפשוטות לייצור רהיטים ופריטים שימושיים כמו מתלה בגדים או אקססוריז מחומרים כמו עץ טיק או קש ורטאן רק מכניסים לבית שלנו את הפשטות והחופש מפריטים מתוחכמים מדי.

טבעי זה מרגיע

אחת התכונות היפות ביותר שיש לחפצי חן ולריהוט מחומרים טבעיים הוא ההתאמה שלו יותר לקצב הפנימי שלנו. אנחנו לא מסתנכרנים עם הקצב הדיגיטלי כמו שאנחנו נרגעים בריהוט עשוי מעץ שגם מעובד בצורה כזאת שרואים עדיין את המקור ואת החיטוב המקורי שלו. מעץ כמו טיק אנחנו מוצאים חפצי חן דקורטיביים כמו גם ריהוט ואקססוריז כמו מסגרות למראות, מתלה לבגדים ולמגבות בצורה סולם, כיסאות וכורסאות בעלי מנח גוף שמשרה עלינו נינוחות ורגיעה, ועוד פריטים שהטבע שלהם הופך את הבית למשהו אחר לגמרי. גם באמצע העיר נוכל ליהנות מפריטים כאלה שמצליחים להשתלב לפעמים גם בעיצוב אורבני לחלוטין, אם משלבים אותם נכון. לפעמים, דווקא מראה או חלון שעשויים מעץ פראי בעל מראה עתיק עושים את המראה המעודכן ביותר של הבית, בהתאם לרוח התקופה.

שילוב אלגנטי מפתיע

תתפלאו, אבל  את הפריטים העיצוביים במראה הטבעי אפשר בהחלט לשלב גם בריהוט אלגנטי שעשוי מחומרים טבעיים כל עוד העיצוב הוא קלאסי ומאופק. יש בשילוב הזה הרבה כבוד למסורות ותרבויות שמעריכות אסתטיקה ואוהבות לשמור את הטוב ביותר לבית. נסו לבדוק שילוב של כורסאות וספות בעלות ריפוד רך ומזמין ומראה שנועד לישיבה של שעות, בקו נקי ומעוגל מעט כדי להבטיח את הזרימה, יחד עם שולחן סלוני מעץ טיק שמשתלב בספה בצורה מפתיעה. החיבור ביניהם יוצר סלון שאינו שגרתי אבל גם אינו אנרגטי מדי, אלא מרגיע ונותן אווירה של בית מושקע אבל נוח, נעים, ביתי מאוד. כשבוחרים באיכות צריך גם לבדוק את בית הייצור של האקססוריז והריהוט וככל שהחברה ידועה ומוכרת כבית טוב של מוצרים איכותיים, אתם מבטיחים לעצמכם עיצוב פנים שיחזיק מעמד שנים ומתאים לכל תקופה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *